Červen 2010

Dieta: 5 denní detox podle celebrit

29. června 2010 v 12:15
mydreams-mydiet.blog.cz

>> První den

8.00 hod.
Den začni miskou celozrnných müsli a ovocným koktejlem, který si připravíš z čerstvého ovoce a jogurtu.

Zásady správného stravování

16. června 2010 v 22:52 Hubnutí
- dodržujte pravidelnost (5-6 jídel denně)
- dostatečně pijte (alespoň 1,5 litru denně, neslazených nápojů)
- šetřete tukem, preferujte rostlinné oleje před živočišnými tuky
- maso vybírejte libové, vyhýbejte se uzeninám
- jezte mléčné výrobky, nejlépe nízkotučné a zakysané
- vyměňte bílé pečivo za celozrnné (energetická hodnota je stejná, ale u bílého pečiva chybí vláknina, vitaminy a minerální látky)
- jezte dostatek ovoce a zeleniny (zeleniny až 500 gramů denně, ovoce 150-250 gramů)
- jezte alespoň dvakrát týdně ryby a výrobky z nich
- jezte alespoň jednou týdně luštěniny
- jen občas zařaďte ořechy (20 gramů na porci)
- sladkosti si dopřejte pouze výjimečně, raději ovoce, tvarohové dezerty, pudinky, kvalitní hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa

Diety celebrit - sushi, zelenina a řasy

16. června 2010 v 22:49
Nezoufejte, rozhodně nejste sama, kdo svádí marný boj s nechtěnými kily. I slavné osobnosti občas podlehnou mlsání více, než je zdrávo. A tak se z ničeho nic na jejich vypracovaných tělech vytvoří nevzhledná pneumatika.

Jak rychle zhubnout

16. června 2010 v 22:37 Hubnutí
Místo, kde je na světě kilogram tuku na těle herecké hvězdy nejdražší, je rozhodně Hollywood. V těchto dnech vychází v USA kniha s názvem Černá kniha hollywoodských

dietních tajemství, bible všech, kteří hodlají po Vánocích co nejrychleji zhubnout. Mezi horkými tipy se obejví například ocet, grapefruitový výtažek a sušené švestky v hamburgru.

Věděli jste například, že Cindy Crawfordová si před večeří lokne octa, aby snědla u stolu méně jídla? Nebo že Demi Mooreová pojídá plátky jablka potřená burákovou pomazánkou, když si potřebuje udržet váhu? Autoři knihy The Black Book Of Hollywood Diet Secrets se pohybují v Hollywoodu již delší dobu a rozhodli se podělit se čtenáři o poznatky, jak se stravují slavní herci, když zrovna nedrží nějakou "zázračnou" dietu, která nejčastěji spočívá v tom, že nejedí vůbec nic.
"Můžu klidně snídat vajíčka se slaninou, když mám chuť a žádné zdravé tofu nebo krůtí šunku," říká Elizabeth Hurleyová. "Dám si totiž k obědu jen salát a k večeři už jen něco úplně malého."
Jedním z nejoblíbenějších druhů zeleniny je v Hollywoodu chřest. Například herec Owen Wilson si dává pořádnou porci chřestu s petrželkou pravidelně každý den. Velmi populární jsou grapefruity, protože přispívají k hubnutí už svým aromatem. Někdo si dá lékořicový bonbón nebo kus pendreku, protože pak ho přejde hlad, jiní si oblíbili dodržovat pravidelně salátové dny. Jennifer Anistonová a Angelina Jolieová jedí téměř každý den japonské suši, pokrm se syrovými rybami zabalený po soustech do sušené mořské řasy. Vše zdravé a téměř bez tuku!

4 triky proti hladu!!

7. června 2010 v 23:05 Tipy a triky
Také saháte hned po obědě po čokoládové tyčince nebo slaných brambůrkách? Sbíhají se vám sliny při pohledu do výlohy plné dortů a zákusků? Poradíme vám, jak s tímto zlozvykem bojovat!

Fotky

7. června 2010 v 22:50 Fotky
Moje fotky


Co jím

4. června 2010 v 23:15 O mě
raciolky
mydreams-mydiet.blog.cz